Tibetské mísy

Relaxačně meditační koncerty

Relaxačně meditační koncerty s tibetskými mísami působí blahodárně na psychiku, rozproudí životní energii a uvádějí mysl do klidu a meditace.

Během koncertů se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k celkové regeneraci organismu. Jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Organizuji relaxačně meditační koncerty na nejrůznějších místech a při různých příležitostech. Tibetské mísy se výborně hodí do čajoven, kaváren nebo center zaměřených na osobní a duševní rozvoj. Tuto službu lze využít také při hodinách jógy, tai-chi, čchi-kung a podobných lekcích zaměřených na propojení těla a mysli, a nebo dokonce mohou být tibetské mísy jako kulisou k mluvenému slovu na různých přednáškách či seminářích. Především však organizuji vlastní koncerty pro menší i větší skupiny posluchačů nebo spolupracuji s dalšími hudebníky a zajímavými lektory.

Pokud byste si přáli uspořádat podobný koncert i ve vašich prostorech, neváhejte mne kontaktovat. Rád za vámi přijedu kamkoliv. Ceny jsou individuální dle domluvy a možností. Všechny odehrané i nadcházející veřejné akce najdete v Kalendáři akcí.

Osobní koncerty na tibetské mísy

Osobní koncerty na tibetské mísy mají velmi harmonizační potenciál jelikož jsou laděny individuálně dle každého klienta. Tibetské mísy pak mohou sloužit jako pomůcka pro vaši meditaci, nebo můžete jen v klidu ležet a relaxovat.

Během koncertu si můžete vychutnat nejen zvuk tibetských mís, ale i jiných harmonizačních nástrojů, jako je např. dešťová hůl harmonizující močové cesty nebo tibetský zvon.

Tibetskou mísu lze přikládat také přímo na tělo a vzniká tak unikátní masáž zvukem tibetské mísy.

Přijedu až za vámi. Váš obývák se tak může rázem proměnit v oázu harmonických tónů a zvuků. Koncert je ale určený pouze vám a je vyladěný dle vašich energií.