Relaxačně meditační koncerty

Relaxačně meditační koncerty s tibetskými mísami působí blahodárně na psychiku, rozproudí životní energii a uvádějí mysl do klidu a koncentrace.

Během koncertů se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k celkové regeneraci organismu. Jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Organizuji relaxačně meditační koncerty na nejrůznějších místech a při různých příležitostech. Tibetské mísy se výborně hodí do čajoven, kaváren nebo center zaměřených na osobní a duševní rozvoj. Tuto službu lze využít také při hodinách jógy, tai-chi, čchi-kung a podobných lekcích zaměřených na propojení těla a mysli, a nebo dokonce mohou být tibetské mísy jako kulisou k mluvenému slovu na různých přednáškách či seminářích. Především však organizuji vlastní koncerty pro menší i větší skupiny posluchačů a hra na tibetské mísy je čistě intuitivní.

Pokud byste si přáli uspořádat podobný koncert i ve vašich prostorech, neváhejte mne kontaktovat. Rád za vámi přijedu kamkoliv. Všechny odehrané i nadcházející veřejné akce najdete v Kalendáři akcí.