Relaxačně meditační koncerty

Koncerty jsou určeny pro jednotlivce i skupiny. Působí blahodárně na psychiku, rozproudí životní energii a uvádějí mysl do klidu a koncentrace.

Během koncertů se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k celkové regeneraci organismu. Jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Pro skupiny:

Organizuji relaxačně meditační koncerty na nejrůznějších místech a při různých příležitostech. Tuto službu lze využít při hodinách jógy, tai-chi, čchi-kung a podobných lekcích zaměřených na propojení těla a mysli, a nebo dokonce mohou být tibetské mísy jako kulisou k mluvenému slovu na různých přednáškách či seminářích. Především však organizuji vlastní koncerty pro menší i větší skupiny posluchačů. Všechny odehrané i nadcházející veřejné akce najdete v Kalendáři akcí.

Pro jednotlivce:

Blahodárné jsou také osobní koncerty na tibetské mísy vyladěné přímo na konkrétního klienta. Sejít se můžeme buď v mém prostoru, nebo mohu přijet já za vámi. Tibetské mísy pak mohou sloužit jako pomůcka pro vaši meditaci, nebo můžete jen v klidu ležet a relaxovat.