Reiki masáž

Reiki masáž je metoda, při které se využívá vesmírná energii Reiki, která nám předává lásku, soucit a porozumění. Reiki je vhodná nejen na léčení nejrůznějších neduhů dnešní doby, ale také výborně funguje jako nástroj pro osobní a duchovní rozvoj.

Reiki je přírodní léčba, která se provádí jemným přikládáním rukou přímo na tělo klienta. Reikista pak slouží jako kanál mezi universem a klientem a energie Reiki začne proudit. Po odtažení rukou z prostoru aury Reiki přestává proudit a kontakt je přerušen, avšak samoléčení v těle klienta stále pokračuje.

Samotné sezení probíhá tak, že si klient lehne v pohodlném oblečení na lehátko. Reikista pak přikládá postupně ruce v určitém pořadí na tělo klienta.

Vždy se jedná o individuální záležitost, nelze tedy nikdy dopředu říci, na kterých místech je potřeba držet ruce delší či kratší dobu. Klient může z rukou pociťovat teplo nebo naopak nemusí mít vůbec žádné pocity.

Po sezení se však vždy klient cítí uvolněně a odpočatě. Účinek Reiki lze podpořit zdravou stravou a pitím dostatečného množství čisté vody.

Reiki nenahrazuje klasickou lékařskou péči! Je však výborným doplňkem.

Více o Reiki naleznete zde.