O mně

Jmenuji se Jiří Tůma a narodil jsem se v roce 1988 ve znamení Vah.

Hudbě se aktivně věnuji od cca 15-ti let, kdy jsem se učil hrát na baskytaru a akustickou kytaru. Prošel jsem několika kapelami, několika styly a dál jsem se ve hře zejména na baskytaru zdokonaloval.

Od roku 2009 jsem začal procházet vnitřní transformací a stále víc jsem toužil po práci s lidmi. Začal jsem se tedy vzdělávat v masérském oboru, díky kterému jsem volně pokračoval k dalším alternativním metodám jako je Reiki či reflexologie.

Ačkoliv jsem alternativní metody měl jako veliký koníček, hudba vždy vše převyšovala. Hledal jsem proto způsob, jak propojit hudbu s mou prací s lidmi. Proto se mi v lednu 2016 dostala do ruky má první tibetská mísa. Hned na začátku práce s těmito nástroji jsem však zjistil, že nejsou pouze obyčejným hudebním nástrojem, ale mají také své specifické léčebné vlastnosti. Jsou nástrojem k získání harmonie a klidu. A jak už to tak bývá, i tentokrát mi Vesmír seslal pomoc v podobě mistra zvuku Františka Horvátha, který mne v roce 2017 naučil Masáž zvukem pomocí tibetské mísy. To byl pro mne absolutní vrchol mého snažení…

Takže, abychom si to shrnuli. Působím tedy jako muzikant a zvukový masér. Tvořím hudbu, hraji v kapelách a masíruji klienty zvukovými vibracemi. Všechny činnosti jsou hlavně mým koníčkem a vášní.

Masáže mám rád jemné a něžné, které si hrají jak s tělem, tak s energií. 2 roky jsem byl zaměstnaný ve wellness hotelu, kde mi rukama prošlo zhruba 1200 klientů. 🙂

Ve svém volném čase se také věnuji hlavně rodině, osobnímu a duševnímu rozvoji, masážím, energiím, esoterice, andělům, psaní, focení a v neposlední řadě tvorbě videí. Celkově mně zajímá lidské zdraví a harmonie.

S mistrem zvuku Františkem Horváthem

Certifikáty a osvědčení

Přehled mých hudebních aktivit

Současné:

od r. 2016                             sólová kariéra (tibetské mísy, baskytara, kytara)

 

Minulé:

2017 – 2018                           zábavová kapela Zadara (baskytara)

2016 – 2017                           punková kapela Hovno pankáči (baskytara)

2014 – 2016                           zábavová kapela Koníček (baskytara)

2013 – 2014                           symfonicky metalová kapela In Circle (baskytara)

2006 – 2012                           grungeová kapela Singhaia (baskytara)

2004 – 2006                           zábavová kapela Kill Frenzy (baskytara)

S kapelami během roku také koncertuji a zároveň občas hostuji v různých kapelách ať už bývalých nebo pouze jako záskok. Aktuální i odehrané koncerty se dozvíte v Kalendáři akcí.

Dobrý anděl

Dne 16.08.2016 jsem se stal ,,Dobrým andělem“. Je to to nejmenší, co můžete udělat pro druhé a pomoci tak rodinám a lidem v nouzi.