Mobilní masáže

  • Mobilní masáže jsou určeny pro klienty, kteří dávají přednost masáži v domácím prostředí a chtějí si ji vychutnat pěkně v klidu doma například po náročném pracovním dni. Jezdím také do firem, do hotelů nebo na různé akce.
  • S sebou vozím skládací masérské lehátko, prostěradlo a masážní emulzi (nepoužívám mastné oleje – nehrozí tedy znečištění vašeho interiéru)
  • Od vás potřebuji klidné místo, ve kterém je dostatečně teplo, vlastní osušku na přikrytí a váš drahocenný čas.
  • K masáži si můžete pustit vlastní hudbu nebo ji mohu zajistit já.
  • České Budějovice a okolí.

Relaxační masáže

Relaxační masáže pomáhají dosáhnout harmonie a klidu. Jedná se o jemnou a zklidňující masáž, která zlepší svalovou kondici a zmírňuje napětí vznikající vlivem stresu v každodenním životě.

Moje masáž je směs hmatů a doteků, které jsem nasbíral za svou praxi. Každý klient je individuální a vyžaduje si tím pádem speciální přistup. Čas určený na masáž přesně na minuty nepočítám 🙂

Masíruji nejčastěji záda, šíji a nohy, ale při celkové masáži dostanete také masáž rukou, břicha nebo obličeje.

Reflexní masáž chodidel

Masáž nohou a chodidel je jedna z mých nejoblíbenějších metod a to hlavně z toho důvodu, že dotkneme-li se jich, cítíme obrovské spojení se zemí a její energií. To je to, co mně na této metodě vždy fascinovalo. Nohy jsou naše kořeny a je třeba o ně řádně pečovat, aby mohl ,,kmen“ růst. Díky masáži chodidel se dotýkáme vzdáleně nejen celého těla, ale i naší duše. Proto si troufám říct, že jde opravdu o jednu nejúčinnějších metod. Vycházím zejména z učení terapeuta Jiřího Janči, který reflexologii v ČR rozšířil a popsal a díky jeho úžasným knihám jsem se touto metodou začal zabývat do hloubky.

Reflexologie je založená na masírování reflexních bodů na chodidlech, kde se promítají veškeré orgány v těle. Každý bod je zakončením reflexní dráhy, která začíná v mozku, prochází daným orgánem a promítne se na chodidlech. Díky promačkávání reflexních bodů lze odstranit energetické bloky na reflexních drahách a díky tomu harmonizovat činnost jednotlivých orgánů, svalů i kostí. Reflexologii nepoužívám jako diagnostickou metodu, nýbrž jako nástroj k vyladění a uvolnění těla i duše. Pokud přijdete s konkrétním problémem, můžeme ho skrze reflexní body řešit.

Jak vypadá moje reflexní masáž chodidel?

  • Nejdříve vám vsedě namasíruji a uvolním ramena a šíji.
  • Poté provádím nepřímé uvolnění krční páteře pomocí palců na obou chodidlech.
  • Pak už následuje samotná reflexní masáž. Cíleně promasíruji všechny reflexní plošky na chodidlech, nártech i kotnících.
  • Na závěr provádím jemnou, uvolňující masáž chodidel jako zaslouženou odměnu pro vaše nohy.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je součástí tradičního systému Ájurvédy. Tato speciální masážní technika ulevuje od bolestí hlavy, zlepšuje oběh krve v hlavě, obličeji a pokožce hlavy a snižuje ztuhlost ramen a šíje. Celkově odbourává stres, navozuje relaxaci a díky tomu se uvolňuje postupně celé tělo. Pouze pár desítek minut stačí k tomu, aby jste se dostali do stavu totální blaženosti 🙂

Masíruje se bez masážních přípravků a součástí indické masáže hlavy je tedy celá oblast hlavy, zejména vlasů, poté se masíruje šíje, horní část ramen, paže a nakonec také obličej. Celá tato masáž se provádí přes oblečení a klient při ní pohodlně sedí. V tom je indická masáž hlavy naprosto úžasná, jelikož je nenáročná na prostor. Vše co potřebujete jsou mé ruce, klidné místo a pohodlná židle.

Reiki masáž

Reiki je přírodní léčba, která se provádí jemným přikládáním rukou přímo na tělo klienta. Reikista pak slouží jako kanál mezi universem a klientem a energie Reiki začne proudit. Po odtažení rukou z prostoru aury Reiki přestává proudit a kontakt je přerušen, avšak samoléčení v těle klienta stále pokračuje.

Energetická masáž čaker

Na chodidlech se nachází reflexní body prakticky celého našeho těla. Jsou však na nich také plošky jednotlivých základních sedmi čaker. Můžeme je tedy skrze reflexní masáž také promasírovat, harmonizovat a vyživit. Masáž probíhá jemně, jelikož není třeba pracovat s hmotou, ale s energií.