Kalendář akcí

Tučně označená kapela je právě ta, se kterou daný koncert hraji. Výjimky jsou pak akce s tibetskými mísami a jiné, kdy je napsaný název akce.

2019 (2)

25.01. 18:30, Alchymie 8 posvátných jezer – 8. setkání OTEVÍRÁM SE BOŽSTVÍ  A TALENTŮM, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

11.01. 18:30, Alchymie 8 posvátných jezer – 7. setkání PŘIJÍMÁM  A JSEM SOUČÁSTÍ CELKU, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

2018 (23)

21.12. 18:30 (slunovrat), Alchymie 8 posvátných jezer – 6. setkání ŽIJI SVÉ VIZE, NASLOUCHÁM INTUICI, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

07.12. 18:30 (nov), Alchymie 8 posvátných jezer – 5. setkání SDĚLUJI A POZNÁVÁM SVOU PRAVDU, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

23.11. 18:30 (úplněk), Alchymie 8 posvátných jezer – 4. setkání MILUJI A ODEVZDÁVÁM SE, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

09.11. 18:30, Alchymie 8 posvátných jezer – 3. setkání JSEM SÍLA A MOUDROST, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

26.10. 18:30, Alchymie 8 posvátných jezer – 2. setkání PROŽÍVÁM SVÉ EMOCE, SEXUALITU, KREATIVITU, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

12.10. 18:30, Alchymie 8 posvátných jezer – 1. setkání JÁ JSEM, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

19.06. 18:00, 2. čakra a tibetské mísy, společně se Zdeňkem Píclem – Plzeň zastávka, Plzeň

16.06. 17:30, Kapela KoníčekNazaret, Borovany (MiniFESTIVAL v Podzámčí)

16.06. 11:00, Kapela KoníčekSokolský ostrov, České Budějovice (Pochod za zdravá prsa)

14.06. 18:30, Esence živlů – zvuková lázeň a relaxačně pohybová meditace, společně s Miloslavou Jirouchovou, Centrum setkávání, České Budějovice

05.06. 18:00, Tibetské mísy při hodině jógy, Mateřská škola, Křemže

31.05. 19:00, Tibetské mísy – zvuková lázeň pro potěchu duše, Rajská zahrada Dominikánského kláštera, České Budějovice

25.05. 14:00, Kapela KoníčekVýstaviště, České Budějovice (Bambifest 2018)

19.05. 21:00, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami, společně s Miloslavou Jirouchovou – Penzion Vřesná, Frymburk (6. indický víkend na Lipně)

11.05. 18:00, 1. čakra a tibetské mísy, společně se Zdeňkem Píclem – Plzeň zastávka, Plzeň

01.05. 20:00, Prvomájová večerní zvuková lázeň, společně s Miloslavou Jirouchovou – Sokolský ostrov, České Budějovice

04.04. 18:30, Cesta zvěrokruhem s tibetskými mísami, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

18.03. 14:00, Jarní ladění s tibetskými mísami, společně s Miloslavou Jirouchovou – MKD Sokolovna, Týna nad Vltavou (IV. Festival zdraví a esoteriky)

08.03. 18:30, Na nebi svítí Venuše – Zvuková lázeň tibetských mís, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

22.02. 17:30, Léčivá síla tibetských mís v Jiném světě, společně s Miloslavou Jirouchovou – Kavárna Jiný svět, České Budějovice

21.02. 14:00, Krátký koncert během natáčení pro TV Natura, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

16.02. 18:00, Kapela Koníček – Hospoda, Staré Hodějovice (soukromá akce)

16.01. 18:30, Zvuková lázeň hojnosti, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

2017 (33)

19.12. 18:30, Předvánoční ladění s tibetskými mísami, společně s Miloslavou Jirouchovou – Centrum setkávání, České Budějovice

09.12. 20:00, Hovno pankáči, Plexis, Apple Juice – Kulturní dům, Chotýčany

01.09. 20:00, Hovno pankáči, Levitating dog, Phoenix in fire, Znouzecnost – areál Svazarmu, Benešov nad Černou

29.08. 17:00, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Sokolský ostrov, České Budějovice

29.07. 20:00, Hovno pankáči, Špuntkvaně – Club Museum Czech underground, Český Krumlov

17.07. 17:17, Koncert tibetských mís – Osmá čajovna, Strašice (Putování po Brdech)

01.07. 19:30, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Penzion Vřesná, Frymburk (Ájurvédský víkend na Lipně)

21.06. 18:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini, Trest smrti – Domov mládeže, Písek (soukromá akce)

17.06. 20:00, Hovno pankáči, PPB, Lekses – Velbloud Music Bar, České Budějovice

17.06. 19:00, Hovno pankáči, Cela pro Klárku, Dezert of the Day – Podskalí, Strakonice (Punkáči na ostrově vol.4)

08.06. 18:30, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Centrum setkávání, České Budějovice

24.05. 20:00, Hovno pankáči, PPB, Zputnik, Lekses – MC Fabrika, České Budějovice (Budějovický Majáles 2017)

19.05. 19:05, Hovno pankáči, Flaška Visočini, Jediná možnosť – Club Museum Czech underground, Český Krumlov

19.05. 15:00, Kapela Koníček – Areál u Sportovní haly, České Budějovice (Bambifest 2017)

28.04. 19:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini, Soukromey pozemek, Sex Deviants – MC Fabrika, České Budějovice

13.04. 19:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini, Bermudskéj kvádr, Kúrovec  – Klub Oko, Havlíčkův Brod (AKUpunkTOURa)

12.04. 18:30, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Centrum setkávání, České Budějovice

08.04. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Třetí stupeň tortury, Galanti  – Dejvická Nádražka, Praha (AKUpunkTOURa)

07.04. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini – Orion Music Club, Tábor (AKUpunkTOURa)

31.03. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Retroprotest – Klub BIO, Vlachovo Březí (AKUpunkTOURa)

24.03. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Družba – Restaurace U nádraží, Neratovice (AKUpunkTOURa)

18.03. 19:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini, Angry Truth – Club Jam, Plzeň (AKUpunkTOURa)

15.03. 18:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini – Domov mládeže, Písek (soukromá akce)

11.03. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini – Klub Bosorka, Banská Bystrica, Slovensko (AKUpunkTOURa)

10.03. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Nevhodné loutky – Klub GREEN, Brno (AKUpunkTOURa)

04.03. 20:00, Hovno pankáči, PBJB – Hospoda, Záboří (soukromá akce)

25.02. 20:30, Hovno pankáči, Cela pro Klárku, Dilemma in cinema – Velbloud Music Bar, České Budějovice

24.02. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Absolutní bezmoc – Hospoda U Datla, Blatná (AKUpunkTOURa)

07.02. 18:30, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Centrum setkávání, České Budějovice

04.02. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Soukromey pozemek – Bunggrr, Lhota u Příbrami (AKUpunkTOURa)

02.02. 19:19, Hovno pankáči, Vostrej Heřmánek, Monroe, A sakra, Absolute Zero – Café club Slávie, České Budějovice

28.01. 19:30, Hovno pankáči, Flaška Visočini, VPV, Do řady! – Music Club Bezvědomí, Jihlava (AKUpunkTOURa)

13.01. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini, Trest smrti – Divadlo Pod čarou, Písek (AKUpunkTOURa)

2016 (12)

23.12. 19:30, Hovno pankáči, PPB, Flaška Visočini – MC Fabrika, České Budějovice (AKUpunkTOURa)

09.11. 18:30, Relaxačně meditační koncert s tibetskými mísami – Centrum setkávání, České Budějovice

28.11. 20:30, Hovno pankáči, Trash Candy – Velbloud Music Bar, České Budějovice

22.10. 20:00, Hovno pankáči, Cela pro Klárku, Volant – MC Fabrika, České Budějovice

01.10. 19:00, Hovno pankáči, Akia – areál Svazarmu, Benešov nad Černou

27.09. 20:30, Hovno pankáči, Mary´s kids, Ramones revival – Velbloud Music Bar, České Budějovice

19.08. 18:00, Hovno pankáči, Vostrej Heřmánek – Park Háječek, České Budějovice

17.06. 20:30, Hovno pankáči, Jet 8 – Velbloud Music Bar, České Budějovice

25.05. 20:00, Hovno pankáči, PPB, Lekses – MC Fabrika, České Budějovice (Budějovický Majáles 2016)

21.05. 20:31, Hovno pankáči, Sticx, Houba – Velbloud Music Bar, České Budějovice

20.05. 15:00, Kapela Koníček – Areál u Sportovní haly, České Budějovice (Bamboška 2016)

13.02. 20:00, Kapela Koníček – Hospoda, Staré Hodějovice (soukromá akce)

2015 (7)

13.11. 10:00, Kapela Koníček – Arpida, České Budějovice (soukromá akce)

12.09. 18:00, Kapela Koníček, Furiant – KD Slávie, České Budějovice

30.05. 14:00, Kapela Koníček – Skřidla u Velešína

24.05. 10:00, Kapela Koníček – Kostel v ulici 28. října, České Budějovice (soukromá akce)

23.05. 15:00, Kapela Koníček – Areál u Sportovní haly, České Budějovice (Bomboška 2015)

05.05. 10:00, Kapela Koníček – Centrum Bazalka, České Budějovice (soukromá akce)

09.01. 10:00, Kapela Koníček, Furiant – ZŠ a MŠ J. Š. Baara, České Budějovice (soukromá akce)

2014 (7)

18.12. 17:00, Kapela Koníček – Domino, České Budějovice (soukromá akce)

29.10. 18:00, Kapela Koníček – Fér Café, České Budějovice

08.10. 14:00, Kapela Koníček – Skřidla u Velešína

02.10. 17:00, Kapela Koníček – Riegrova 51, České Budějovice (Divsefest 2014)

20.08. 14:00, Kapela Koníček – Skřidla u Velešína

18.07. 17:00, Kapela Koníček – Kavárna Gregorka, České Budějovice

13.06. 18:00, Kapela Koníček – Kavárna Měsíc ve dne, České Budějovice

2013

2012 (1)

19.01. 20:00, Singhaia, Ticho De Pre Cupé Band, Idiot Princip – Marty’s Club, České Budějovice

2011 (7)

24.09. 20:00, Singhaia, Trash/Crash, Absolutní všechno, Volnej Průběh – Klub M & Music Club, Milevsko

23.09. 20:00, Singhaia, The Trust, Noncitizen, Sandwitch – MC Fabrika, České Budějovice

30.07. 20:00, Singhaia – Steakhouse Na Palubě, Milevsko

15.07. 20:00, Singhaia, Never Hope – MC Fabrika, České Budějovice

02.05. 20:00, Singhaia, Another Fake Heroes, Levitating Dog, Boss People, Idiot Princip – Mr. Brown, České Budějovice (Dark Side of Majáles)

08.04. 20:00, Singhaia, No Cash, The Strings, Another Fake Heroes – MC Fabrika, České Budějovice

26.02. 20:00, Singhaia, Osm Setin bez Jídla, Despaires, Suicide, MaMuMa, Hodně Podně, Závodní ovce, Bags – DK Milevsko, Milevsko (Festival Tlapka) 

2010 (13)

23.12. 20:00, Singhaia – Music club, Milevsko 

23.10. 20:00, Singhaia, Black Lake, Curiculi – MC Fabrika, České Budějovice

01.10. 10:00, Singhaia – Výstaviště, České Budějovice (Vzdělání a řemeslo)

10.09. 20:00, Singhaia, Marná Snaha, Estuary High Tide – MC Fabrika, České Budějovice

05.08. 20:00, Singhaia, Injection – Letní plovárna, Milevsko 

12.07. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno – Velbloud Music Bar, České Budějovice

24.05. 20:00, Singhaia, Dirty Mermaid (UK) – Velbloud Music Bar, České Budějovice

08.05. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, The Despaires – Mr. Brown, České Budějovice

03.05. 20:00, Singhaia, Levitating Dog, Idiot Princip, Opinion, Boss people – Mr. Brown, České Budějovice

02.04. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, Druhá strana – Habeš, Strakonice

18.03. 20:00, Singhaia, Hollow Origin – Velbloud Music Bar, České Budějovice

06.03. 20:00, Singhaia, No Reply – MC Fabrika, České Budějovice

08.01. 20:00, Singhaia, Opinion, Sistrum – MC Fabrika, České Budějovice

2009 (14)

17.12. 20:00, Singhaia, In Progress – Marty’s Club, České Budějovice

17.11. 20:00, Singhaia, Black Lake, Born In Comedy, Panic Vision, Klika ven, Make No Sense, Němá výčitka, Rubbish, The Well Blouds, Roof – Milenium, Tábor

24.10. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno – LIVE MUSIC U Koderů, Jeneč

23.10. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, The Creatures, Hodně podně, The Pissoirs – Hospoda U Šimků, Příčovy

10.10. 20:00, Singhaia, Kool Aid, Černá Mutace – MC Fabrika, České Budějovice

29.08. 20:00, Singhaia – OA Svatoslavova, Praha (Conventicon 2009)

27.08. 20:00, Singhaia, Suterén – Dům kultury, Milevsko

22.08. 20:00, Singhaia, DfR, WayFu(c)K – Marty’s Club, České Budějovice

25.07. 20:00, Singhaia, G-rock – U Puškina, Zálesí

18.07. 20:00, Singhaia, inDOCUMENTado, PSOH, Přírodní Produkt, Lojky Shitmen – Hospoda u Pelzů, Nová Bystřice

30.05. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, Jumanji, Marná snaha – Mr. Brown, České Budějovice

04.05. 20:00, Singhaia – Mr. Brown, České Budějovice

18.04. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, Mauritius – Divadlo Pod čarou, Písek

11.04. 20:00, Singhaia, Jumanji, Absolutní všechno, Pro-day – Bečvárna, Tábor

2008 (17)

27.12. 20:00, Singhaia, Absolutní všechno, Baby C, IQ9 – Music club, Milevsko

21.10. 20:00, Singhaia, B2 – Palác Akropolis, Praha

17.10. 20:00, Singhaia, In Cruel, Ucházím, B.C.T.W., Funkce šroubu, Marná Snaha – Music bar Křemelka, Strakonice

27.09. 20:00, Singhaia, Kool Aid, Absolutní všechno – Velbloud Music Bar, České Budějovice

19.07. 20:00, Singhaia, The Pooh, Lístky na stání, Toys, Barevnej nátěr, Hellium Head, The Pilots, Die alone, No Rock, Drain – Cihelna, Křemže

14.07. 20:00, Singhaia, HTTPband – Velbloud Music Bar, České Budějovice

31.05. 20:00, Singhaia, Jumanji – Veselíčko (soukromá akce)

06.05. 20:00, Singhaia – Marty’s Club, České Budějovice (Budějovický Majáles)

03.05. 20:00, Singhaia, DfR – Club u Jakuba, Velešín

12.04. 20:00, Singhaia, Absolutní Všechno, The Creatures, Upstream – Music club, Milevsko

05.04. 20:00, Singhaia, Mimosmysly, Fastrain, Cherry – Marty’s Club, České Budějovice

29.03. 20:00, Singhaia, Marná snaha, Adolpho & Band – Music bar Křemelka, Strakonice

27.03. 20:00, Singhaia, Mimosmysly, Fastrain, Guarana – Matrix, Praha

08.03. 20:00, Singhaia, Marná snaha, Adolpho & Band – Velbloud Music Bar, České Budějovice

09.02. 20:00, Singhaia, Marná snaha, Adolpho & Band – 100dolla, Plzeň

01.02. 20:00, Singhaia, X-Left To Die, Kill The Pain – Marty’s Club, České Budějovice

11.01. 20:00, Singhaia, 3mimo, Sníh na Schodišti, Chakra Bandoleros, Laura a Její Tygři – Effect, Havlíčkův Brod

2007 (23)

12.12. 20:00, Singhaia, Harlej, Akia – Marty’s Club, České Budějovice

09.12. 20:00, Singhaia, Hoochachoos, Finishing Screen, Zkažený Vejce – Effect music club, Havlíčkův Brod

01.12. 20:00, Singhaia, Stillknox – Naftař, Praha

17.11. 20:00, Singhaia, Satisfucktion, Totální nasazení, Volant, The.switch, Načo Názov, Sin-Dick-8, Sichrhajs, Žlny – Sportovní hala STZ, Kaplice (Kaplický randál)

12.11. 20:00, Singhaia – Velbloud Music Bar, České Budějovice

25.08. 20:00, Singhaia – Zahrádka (soukromá akce)

17.08. 20:00, Singhaia, Kusumam, Kmen – Velbloud Music Bar, České Budějovice

28.06. 20:00, Singhaia, Trionovum, VVV, Barevný nátěr, Drain, The Windigo – Solnice, České Budějovice

23.06. 20:00, Singhaia, Jumanji, Kill the pain – Hostinec na Druhém břehu, Tábor (Theofest)

24.05. 20:00, Singhaia, Dětské Nápady – Velbloud Music Bar, České Budějovice

02.05. 20:00, Singhaia, h.USA, The Pooh, Jog of Joy – Marty’s Club, České Budějovice (Budějovický Majáles)

21.04. 20:00, Singhaia, Cherry – Legend Pub, České Budějovice

07.04. 20:00, Singhaia, Jumaji, Tara – Na Vávrovce, Veselí nad Lužnicí

05.04. 20:00, Singhaia, Black spirit rose, Asistar_T, Nebylo nás pět, Hostee, Noir – Divadlo pod lampou, Plzeň (Múza 2007)

24.03. 20:00, Singhaia, h.USA – Hospoda na návsi, Jamný

23.03. 20:00, Singhaia, Bloody Rose, Prosektura, Oversight – Marty’s Club, České Budějovice

21.03. 20:00, Singhaia, Jumanji – Jídelna Teologické fakulty, České Budějovice

08.03. 20:00, Singhaia, Metroklub, Swing Trio Avalon – KD Metropol, České Budějovice

17.02. 20:00, Singhaia, Neni to od věci, Projekt 3 – Yamaha koncertní sál, České Budějovice

05.02. 20:00, Singhaia – Velbloud Music Bar, České Budějovice

27.01. 20:00, Singhaia, Defekační reflex, No Crapes, Smolíčkova pomsta – Velký sál restaurace Archa, Boršov nad Vltavou

20.01. 20:00, Singhaia, Našrot, Pop-Porn, Projek X, Denudace, SelfContro, Nu Pagadi, Aggressive Tyrans, Seltaeb, Mravní zkaženci,U.CH.O. Možná Sdělění, Noostrak, Mravenčí Porno, Fullstop – Klub Kasárna, Havlíčkův Brod (HB Fest)

13.01. 20:00, Singhaia, Sichrhajs, Bohemica Indica – Budkov

2006 (1)

11.11. 20:00, Singhaia, Cherry, Estuary Hightide – Velbloud Music Bar, České Budějovice