Harmonizace čaker

Pravidelná očista a harmonizace energetického těla je stejně důležitá, jako fyzického těla.

Harmonizaci čaker provádím pomocí následujících procedur. Nezapomeňte však, že mé metody na harmonizaci čaker mají pouze krátkodobý účinek. O harmonický stav čakrového systému se nejvíce zasloužíme my sami svým přístupem k životu a vnímáním svého těla.

Harmonizace čaker pomocí Reiki

Čakry lze harmonizovat pomocí Reiki velmi jemným způsobem, a to postupným přikládáním rukou na jednotlivé čakry a propojováním jejich energií. Používám také energii drahých kamenů.

Energetická masáž čaker

Na chodidlech se nachází reflexní body prakticky celého našeho těla. Jsou však na nich také plošky jednotlivých základních sedmi čaker. Můžeme je tedy skrze reflexní masáž také promasírovat, harmonizovat a vyživit.

Masáž probíhá jemně, jelikož není třeba pracovat s hmotou, ale s energií.

Zakreslení čaker a harmonizace 

Jednotlivé čakry neboli energetická centra lze zakreslit také pomocí automatické kresby. Z obrázku pak lze vyčíst velikost dané čakry, průchodnost energie či jiné disharmonie. S vytvořeným obrázkem pak lze pracovat dál, jelikož čakry je třeba zharmonizovat. Na to je hned několik možností. Jednak lze čakry zharmonizovat právě pomocí automatické kresby zlatou nebo stříbrnou pastelkou nebo si můžete objednat energetický obrázek přímo na konkrétní čakru, kterou je potřeba řešit.

Zakreslení čaker nabízím také klientům z daleka, jelikož není třeba být fyzicky přítomen.