Automatická kresba

Automatická kresba je intuitivní způsob kreslení, při kterém dostáváme zprávy od našeho podvědomí a získáváme informace z vyšších zdrojů. Při kreslení se tedy člověk stává pouze kanálem na protékání informací, které se zhmotňují se papíru.

Harmonizační obrázek na mírucena 300 Kč

K vytvoření harmonizačního obrázku vás potřebuji buď poznat osobně nebo mi postačí fotografie a vaše jméno, případně mi můžete naspat vaše přání na co konkrétně potřebujete obrázek použít či jakou oblast vašeho života nebo zdraví by měl harmonizovat (na dobré spaní, pro zdravá játra, lepší sebevědomí, na podporu rodiny,…). Čím konkrétnější přání je, tím lépe obrázek působí. Nezapomeňte však, že je třeba formulovat vždy pozitivní přání. Obrázek také nemusí nést žádné konkrétní téma a můžeme ho nechat pouze jako univerzální.

Kreslení obrázku probíhá intuitivně a energeticky se napojuji na osobu, kterou má obrázek ,,vyladit“. Obrázky kreslím do formátu A4 na tvrdý papír. Termín zhotovení obrázku je obvykle 3 týdny – dle mých časových možností. Obrázek pak zasílám poštou ve vystužené bublinkové obálce nebo si ho můžete vyzvednout osobně v mé provozovně.

Jak harmonizační obrázek používat:

Obrázek si můžete přikládat přímo na tělo, na konkrétní oblasti, které potřebuji zharmonizovat. Můžete ho nosit v kabelce, dát pod polštář na noc nebo si ho jednoduše pověsit na zeď, aby na vás kdykoliv mohl zářit a posílat vám svou pozitivní energii. Můžete ho také využít pro harmonizaci vody, pokud sklenici na obrázek postavíte. Řiďte se svou intuicí a ta vás povede.