Co nabízím

Zabývám se relaxací, kterou klientům zprostředkovávám zvukem tibetských mís, dotekem a energií.

Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se tibetská mísa rozeznívá přímo na těle. Její vibrace pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k orgánům a až k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak samoléčicí procesy v těle.

Zvukové vibrace se tedy dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Moje masáž tibetskými mísami probíhá velmi intuitivně, s citem a hlavně s ohledem na klienta. Ležíte na masérském lehátku oblečeni v lehkém, tenkém oděvu a celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část. K masáži využívám hlavně jednu mísu, která má příjemný, uklidňující zvuk.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Více o tibetských mísách najdete zde.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

 

 


Relaxačně meditační koncerty

Koncerty jsou určeny pro jednotlivce i skupiny. Působí blahodárně na psychiku, rozproudí životní energii a uvádějí mysl do klidu a koncentrace.

Během koncertů se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k celkové regeneraci organismu. Jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Pro skupiny:

Organizuji relaxačně meditační koncerty na nejrůznějších místech a při různých příležitostech. Tuto službu lze využít při hodinách jógy, tai-chi, čchi-kung a podobných lekcích zaměřených na propojení těla a mysli, a nebo dokonce mohou být tibetské mísy jako kulisou k mluvenému slovu na různých přednáškách či seminářích. Především však organizuji vlastní koncerty, které mohou být doplněny o masáže zvukem či o možnost si na tibetské mísy zahrát. Všechny odehrané i nadcházející veřejné akce najdete v Kalendáři akcí.

Pro jednotlivce:

Blahodárné jsou také osobní koncerty na tibetské mísy vyladěné přímo na konkrétního klienta. Sejít se můžeme buď v mém prostoru, nebo mohu přijet já za vámi. Tibetské mísy pak mohou sloužit jako pomůcka pro vaši meditaci, nebo můžete jen v klidu ležet a relaxovat.


Hudební produkce s baskytarou

Jako sólový hráč na baskytaru nabízím svou hru jako doprovodný program nebo kulisu na různé akce, například vernisáže, módní přehlídky, přednášky i soukromé akce. Přijedu s vlastní aparaturou a hudba je z mé vlastní tvorby nebo improvizovaná.

 

 

 


Reiki

Reiki je metoda, při které se využívá vesmírná energii Reiki, která nám předává lásku, soucit a porozumění. Reiki je vhodná nejen na léčení nejrůznějších neduhů dnešní doby, ale také výborně funguje jako nástroj pro osobní a duchovní rozvoj.

Reiki je přírodní léčba, která se provádí jemným přikládáním rukou přímo na tělo klienta. Reikista pak slouží jako kanál mezi universem a klientem a energie Reiki začne proudit. Po odtažení rukou z prostoru aury Reiki přestává proudit a kontakt je přerušen, avšak samoléčení v těle klienta stále pokračuje.

Samotné sezení probíhá tak, že si klient lehne pohodlně na lehátko či podložku. Reikista pak přikládá postupně ruce v určitém pořadí na tělo klienta.

Vždy se jedná o individuální záležitost, nelze tedy nikdy dopředu říci, na kterých místech je potřeba držet ruce delší či kratší dobu. Klient může z rukou pociťovat teplo nebo naopak nemusí mít vůbec žádné pocity.

Po sezení se však vždy klient cítí uvolněně a odpočatě. Účinek Reiki lze podpořit zdravou stravou a pitím dostatečného množství čisté vody.

Více o Reiki naleznete zde.


Energetické působení na dálku

Energie Reiki působí nezávisle na čase a prostoru. Lze jí tedy působit také na dálku. Tuto službu využívám u klientů, kteří nechtějí nebo se nemohou dostavit na osobní sezení. Toto dálkové působení lze srovnat s osobním sezením. Energeticky mohu působit nejen na vaši osobu, ale i na vaše domácí mazlíčky. Za tuto službu si žádám pouze symbolickou částku a platíte mi pouze za můj čas, který vám věnuji.


Relaxace na přání

Při tomto sezení se fantazii meze nekladou. Můžeme masírovat, harmonizovat, očišťovat, konzultovat – prostě můžeme společně zkombinovat vše tak, aby jste si mohli dokonale odpočinout a zharmonizovat tělo i duši. Tento typ služby je také ideální jako DÁRKOVÝ POUKAZ, jelikož si obdarovaný může sám vybrat proceduru, kterou by rád absolvoval. Mimo zvukových masáží a Reiki se také zabývám klasickými masážemi, čakrami, baňkováním nebo reflexologií.


Mobilní masér

Masáž do domu je velmi příjemná a užitečná služba, jelikož nemusíte nikam cestovat a navíc si po masáži můžete dopřát ještě dodatečný relax.

Já jsem si tuto službu však trochu ,,přikořenil“. Nejezdím se skládacím lehátkem, ale masíruji vsedě na klasické jídelní židli či stoličce, kterou jistě každý má doma. Zaměřuji se především na oblast ramen a krku, kde často tkví jádro problému. U žen se přidává také hlavová a vlasová část pro maximální účinek. Poté si půjčím vaše chodidla, kde postupně promačkám všechny body pro harmonizaci celého organismu.

Takto vypadá mé komplexní ošetření, které probíhá u vás doma ve vašem pohodlí a trvá 1 hodinu.

Dojedu za vámi nejen v rámci Českých Budějovic, ale i kamkoliv jinam.