Co nabízím

Zabývám se relaxací, kterou klientům zprostředkovávám zvukem tibetských mís, dotekem a energií.

Masáž zvukem tibetské mísy a harmonizace zvukem

Celý náš systém je souzvukem vibrací a vlnových délek. Všechny naše buňky, orgány, pocity i myšlenky mají svou specifickou melodii, která je však pro lidské ucho neslyšitelná. Běžný život nás mnohokrát staví do role oběti a zanáší náš organismus negativním myšlením. Cílem masáže zvukem je vyladit naše tělo a dodat nám harmonické tóny, díky kterým se aktivují samoléčící procesy.

Mimo to vibrace tibetské mísy prostupují hluboko do těla a dostanou se i do míst, kam se jen těžko rukou či prsty dostanete. Jedná se o takovou vnitřní masáž svalů a buněk.

Moje masáž tibetskými mísami probíhá velmi intuitivně, s citem a hlavně s ohledem na klienta. Ležíte na masérském lehátku oblečeni v lehkém, tenkém oděvu a celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část. K masáži využívám hlavně jednu mísu, která má příjemný a uklidňující zvuk.

Na konec masáže ještě připojuji celkovou harmonizaci zvukem, při které používám více druhů a velikostí tibetských mís, které jsou rozestavěny kolem těla nebo přímo na něm. Můžete se tedy zcela ponořit do zvuku a relaxovat.

Po této masáži se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Více o tibetských mísách najdete zde.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

Relaxačně meditační koncerty

Koncerty jsou určeny pro jednotlivce i skupiny. Působí blahodárně na psychiku, rozproudí životní energii a uvádějí mysl do klidu a koncentrace.

Během koncertů se tělo i mysl dostávají do stavu hluboké relaxace, což napomáhá k celkové regeneraci organismu. Jsou určeny všem, pro každou věkovou kategorii a můžete při nich ležet, sedět, meditovat či jen tak poslouchat a nechávat se unášet harmonickými tóny.

Pro skupiny:

Organizuji relaxačně meditační koncerty na nejrůznějších místech a při různých příležitostech. Tuto službu lze využít při hodinách jógy, tai-chi, čchi-kung či  a podobných lekcích zaměřených na propojení těla a mysli, a nebo dokonce mohou být tibetské mísy jako kulisou k mluvenému slovu na různých přednáškách či seminářích. Všechny odehrané i nadcházející veřejné akce najdete v Kalendáři akcí.

Pro jednotlivce:

Blahodárné jsou také osobní koncerty na tibetské mísy vyladěné přímo na konkrétního klienta. Sejít se můžeme buď v mém prostoru, nebo mohu přijet já za vámi. Tibetské mísy pak mohou sloužit jako pomůcka pro vaši meditaci, nebo můžete jen v klidu ležet a relaxovat.

Reiki terapie

Reiki je metoda, při které se využívá vesmírná energii Reiki, která nám předává lásku, soucit a porozumění. Reiki je vhodná nejen na léčení nejrůznějších neduhů dnešní doby, ale také výborně funguje jako nástroj pro osobní a duchovní rozvoj.

Reiki je přírodní léčba, která se provádí jemným přikládáním rukou přímo na tělo klienta. Reikista pak slouží jako kanál mezi universem a klientem a energie Reiki začne proudit. Po odtažení rukou z prostoru aury Reiki přestává proudit a kontakt je přerušen, avšak samoléčení v těle klienta stále pokračuje.

Samotné sezení probíhá tak, že si klient lehne pohodlně na lehátko či podložku. V místnosti by mělo být ztlumené světlo a může hrát relaxační hudba. Reikista pak přikládá postupně ruce v určitém pořadí na tělo klienta.

Vždy se jedná o individuální záležitost, nelze tedy nikdy dopředu říci, na kterých místech je potřeba držet ruce delší či kratší dobu. Klient může z rukou pociťovat teplo nebo naopak nemusí mít vůbec žádné pocity.

Po sezení se však vždy klient cítí uvolněně a odpočatě. Účinek Reiki lze podpořit zdravou stravou a pitím dostatečného množství čisté vody.

Více o Reiki naleznete zde.

Terapie hlazením

Dotek je ve většině kultur přirozený a léčivý. Dotek je součástí téměř všech léčebných či léčitelských metod, které se dochovaly do dnešní doby.

Hlazení a dotek má na nás nesmírně blahodárný účinek. Nejen že se díky tomuto aktivuje lymfatický systém, který pomáhá při odstraňování škodlivých látek z těla, hlazení také snižuje napětí, stres a ulevuje od bolesti.

Terapie hlazením je speciální procedura, při které se využívá jemných doteků dlaní, konečků prstů či peříček. Ležíte ve spodním prádle nebo v lehkém oděvu. Terapie je hlavně pro vaši pohodu a relaxaci, nemá tedy žádný sexuální podtext. Citlivá místa se vynechávají.

Relaxace na přání

Při tomto sezení se fantazii meze nekladou. Můžeme masírovat, harmonizovat, očišťovat, konzultovat – prostě můžeme společně zkombinovat vše tak, aby jste si mohli dokonale odpočinout a zharmonizovat tělo i duši. Kromě masáže zvukem mne velmi baví relaxační masáže, reflexní terapie nebo i baňkování.