Automatická kresba

Energetické obrázky na míru – velikost A4 – 200 Kč

K vytvoření harmonizačního obrázku vás potřebuji buď poznat osobně nebo mi postačí fotografie a vaše jméno kvůli energetickému napojení. Můžete mi naspat vaše přání na co konkrétně potřebujete obrázek použít či jakou oblast vašeho života nebo zdraví by měl harmonizovat (na dobré spaní, pro zdravá játra, lepší sebevědomí, na podporu rodiny,…). Čím konkrétnější přání je, tím lépe obrázek působí. Nezapomeňte však, že je třeba formulovat vždy pozitivní přání. Obrázek také nemusí nést žádné konkrétní téma a můžeme ho nechat pouze jako univerzální.

Kreslení obrázku probíhá intuitivně a energeticky se napojuji na osobu, kterou má obrázek ,,vyladit“. Obrázky kreslím do formátu A4 na tvrdý papír. Termín zhotovení obrázku je obvykle 3 týdny – dle mých časových možností. Obrázek pak zasílám poštou ve vyztužené bublinkové obálce nebo si ho můžeme předat osobně v Českých Budějovicích.

Jak harmonizační obrázek používat:

Obrázek si můžete přikládat přímo na tělo, na konkrétní oblasti, které potřebuji zharmonizovat. Můžete ho nosit v kabelce, dát pod polštář na noc nebo si ho jednoduše pověsit na zeď, aby na vás kdykoliv mohl zářit a posílat vám svou pozitivní energii. Můžete ho také využít pro harmonizaci vody, pokud sklenici na obrázek postavíte. Řiďte se svou intuicí a ta vás povede.

Osobní roční vibrační obrázek velikost A4 – 200 Kč

Jedná se o speciální druh energetického obrázku, který vás svými vibracemi může provázet po celý rok. Přitahuje vám do života události, lidi nebo informace a bude vám pomáhat v osobním rozvoji. Jeho působnost je od narozenin do narozenin, tedy přesně na rok.

Všechny obrázky jsou nabity pozitivní energií Reiki a vystaveny působení krystalů.

Zakreslení vztahů100 Kč / čas dle potřeby

Pomocí automatické kresby lze zakreslit tzv. vztahové nitky mezi partnery, rodinou, kolegy v zaměstnání, ale i domácími mazlíčky. Kresby ukazují energetické spojení na úrovní hlavy – srdce – těla. Dvě postavičky symbolizují dvě reálné postavy a jejich vztah je zakreslen pomocí různých tvarů a čmáranic. Výsledek poté ukazuje, zda jsou vztahy v harmonii, nebo se jeden druhého snaží nějakým způsobem ovlivňovat, nebo dokonce energeticky ohrožovat.

 

Ukázky energetických obrázků