Automatická kresba

Energetické obrázky na míru – velikost A4 – 300 Kč

K vytvoření harmonizačního obrázku vás potřebuji buď poznat osobně nebo mi postačí fotografie a vaše jméno kvůli energetickému napojení. Můžete mi naspat vaše přání na co konkrétně potřebujete obrázek použít či jakou oblast vašeho života nebo zdraví by měl harmonizovat (na dobré spaní, pro zdravá játra, lepší sebevědomí, na podporu rodiny,…). Čím konkrétnější přání je, tím lépe obrázek působí. Nezapomeňte však, že je třeba formulovat vždy pozitivní přání. Obrázek také nemusí nést žádné konkrétní téma a můžeme ho nechat pouze jako univerzální.

Kreslení obrázku probíhá intuitivně a energeticky se napojuji na osobu, kterou má obrázek ,,vyladit“. Obrázky kreslím do formátu A4 na tvrdý papír. Termín zhotovení obrázku je obvykle 3 týdny – dle mých časových možností. Obrázek pak zasílám poštou ve vyztužené bublinkové obálce nebo si ho můžeme předat osobně v Českých Budějovicích.

Jak harmonizační obrázek používat:

Obrázek si můžete přikládat přímo na tělo, na konkrétní oblasti, které potřebuji zharmonizovat. Můžete ho nosit v kabelce, dát pod polštář na noc nebo si ho jednoduše pověsit na zeď, aby na vás kdykoliv mohl zářit a posílat vám svou pozitivní energii. Můžete ho také využít pro harmonizaci vody, pokud sklenici na obrázek postavíte. Řiďte se svou intuicí a ta vás povede.

Všechny obrázky jsou nabity pozitivní energií Reiki a vystaveny působení krystalů. Pokud s vámi některý z níže vystavených obrázků ,,zarezonuje“, můžete si ho také zakoupit ve formátu A6, aby jste si ho mohli dát kamkoliv je třeba. Možnost zakoupení také na relaxačně meditačních koncertech.

Zakreslení čaker a harmonizace – DAR za DAR (možno i na dálku)

Jednotlivé čakry neboli energetická centra lze zakreslit také pomocí automatické kresby. Z obrázku pak lze vyčíst velikost dané čakry, průchodnost energie či jiné disharmonie. S vytvořeným obrázkem pak lze pracovat dál, jelikož čakry je třeba zharmonizovat. Na to je hned několik možností. Jednak lze čakry zharmonizovat právě pomocí automatické kresby zlatou nebo stříbrnou pastelkou nebo si můžete objednat energetický obrázek přímo na konkrétní čakru, kterou je potřeba řešit.

Zakreslení čaker nabízím také klientům z daleka, jelikož není třeba být fyzicky přítomen.

Nezapomeňte však, že mé metody na harmonizaci čaker mají pouze krátkodobý účinek. O harmonický stav čakrového systému se nejvíce zasloužíme my sami svým přístupem k životu a vnímáním svého těla.