Ohlédnutí se za rokem 2018

Je tu konec roku a opět článek o zamyšlení nad tím, co se mi v tomto roce událo.

Letos jsem se hodně zaměřil na hraní, koncertování a meditování s tibetskými mísami. Odehrál jsem celkem 28 koncertů. Nebyly to pouze samostatné koncerty, ale hodně jsem také spolupracoval s úžasnými lektory a hudebníky, se kterými jsme dohromady tvořili zajímavé programy v podobě přednášek a prožitkových seminářů právě s živou hudbou.

Poznal jsem opět spoustu zajímavých a výjimečných lidí. Splnil jsem si sen a zahrál jsem si s tibetskými mísami při lekci jógy. Podařilo se mi to s talentovanou a velmi empatickou lektorkou jógy – Veronikou Pospíšilovou, které velmi děkuji za tak úžasnou možnost.

Také jsem si zahrál díky neziskové organizaci Dobrodějky pro hendikepované lidičky, kteří byli ze zvuku tibetských mís nadšeni.

Naopak působení jako baskytarista jsem tento rok lehce zanedbal, jelikož na pódiích jste mne mohli vidět pouze 4krát, a to při hostování s bývalou kapelou Koníček. Ale i tak to byly moc krásné akce a budu doufat, že v příštím roce bude koncertů více.

V letošním roce jsem měl také hodně klientů na různé masáže, i když jsem v druhé polovině roku zrušil svou masérničku. Zjistil jsem, že mne nejvíce baví masáž zvukem tibetské mísy, reflexní masáž chodidel a práce s energií Reiki, které jsou pro mne alfou i omegou v dotekovém povolání. V současné době jsou to jedny z mých hlavních činností, které nabízím jako službu pro klienty.

Do příštího roku bych chtěl tedy všem popřát mnoho lásky, štěstí, zdraví a porozumění. Aby i následující rok byl tak nádherný a úspěšný, jako ten letošní. Cítím velikou vděčnost a pokoru.

Krásný nový rok!

Jiří Tůma

Prosinec 31, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *