Relaxační fólie

Existuje mnoho relaxačních technik. Člověk ani neví, kterou si vybrat, nebo která by byla ta správná. Je pravda, že každý si musí najít tu pravou techniku, která ho zbaví stresu a navodí pocit uvolnění.

Mám rád seriál Červený trpaslík. Je to humorný sci-fi seriál s pořádnou dávkou anglického humoru. Samozřejmě už jen sledování Vašeho oblíbeného seriálu může být do jisté míry relaxační technika. Mně však zaujal jeden díl, ve kterém probírají téma Relaxační fólie. Jedná se o notoricky známou bublinkovou fólii, do které se balí všechno možné a bereme ji jako samozřejmost.

Jistě to většina z Vás miluje. Zřejmě to máme v sobě zakódované, ale praskající zvuky při mačkání fólie Vám dokáží navodit doslova euforický stav. Je to úžasná relaxační technika a nejlepší účinek má, když při této činnosti zavřete oči. Jen tak lehce prsty projíždíte povrch fólie a mačkáte jednu bublinku po druhé. Nádherný pocit. Skoro jako když slyšíte praskat ohňostroj nebo polínka v krbu. Úplně se do toho můžete ponořit.

Někdy kolem sebe hledáme zbytečně složité věci. Někdy právě ty nejjednodušší techniky bývají nejúčinnější.

Jiří Tůma

Leden 28, 2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *