Ohlédnutí se za rokem 2017

Tak pomalu končí letošní rok.
Když se ohlédnu zpětně musím uznat, že to byl pro mne velmi úspěšný rok. Když se však podívám ještě dál, a to na konec toho minulého, vyslal jsem do Vesmíru přání. Napsal jsem si ho na zadní stranu svého diáře. A toto přání se mi splnilo myslím nad mé očekávání.

Rok 2017 byl pro mne velmi úspěšný a v mnoha ohledech také přelomový. Nejprve se podíváme na koncerty, které jsou nedílnou součástí mého života, stejně jako hudba samotná.

Odehrál jsem celkem 7 relaxačně meditačních koncertů s tibetskými mísami a 26 koncertů na baskytaru s kapelami. Je to zatím nejvíc vystoupení, které jsem kdy absolvoval během jednoho roku. Úžasné 

Dále jsem získal oprávnění provádět masáž zvukem tibetské mísy, která je v současné době zásadní pro mou práci se zvukem a relaxací. Naučil mne jí František Horváth, kterému tímto ze srdce moc děkuji, že mi ukázal tu správnou cestu.

A v neposlední řadě jsem konečně vytvořil své místo klidu – malou zvukovou masérničku, kterou jste někteří z vás již navštívili a užili si některou z mých nabízených procedur.

V roce 2018 si přeji, aby se všem dařilo ještě o mnoho lépe, než v letošním roce. Aby jste zažili spoustu lásky, porozumění a laskavosti. A hlavně, aby vás stále obklopovalo štěstí 

Krásný vstup do nového roku!

Jiří Tůma

Prosinec 31, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *